СТИМУЛ

кондитерська фабрика

Наш стимул – працювати для Вас і дарувати смак натуральних солодощів!

+38(056)747-00-10 +38(056)747-00-20 stimulsweet@gmail.com

НОВИНИ

Нова етикетка “Ромашки Стимул” 

Кондитери фабрики СТИМУЛ приготували «Ромашку Стимул» по оновленому рецепту і переодягнули її в нову етикетку!
Кондитерська фабрика СТИМУЛ завжди уважно відноситься до побажань своїх партнерів і клієнтів, коли це стосується підвищення якості продукції і поліпшення її смакових характеристик.
Ми уважно збираємо і обробляємо зворотний зв’язок від наших клієнтів і партнерів для того, щоб продукція, яку ми випускаємо, була ще вищої якості. Один з прикладів, що ілюструють таку роботу наших технологів, – цукерка «Ромашка Стимул». Було проведено велику кількість як якісних, так і кількісних досліджень, дослідів з різною сировиною. Ми працювали із смаком і ароматом, зовнішнім виглядом (формою цукерки), внутрішньою будовою (зовнішній вигляд на розломі, консистенція начинки). Наші технологи провели величезну роботу, оскільки нам дійсно хотілося зробити цукерку, яка подобатиметься покупцям.
Після цього ми проводили багатоетапну «сліпу» дегустацію. Це дуже цікавий і відповідальний процес!!! Учасникам фокусної групи ми давали на пробу декілька зразків під різними номерами. Цукерки оцінювалися за декількома показниками. Ми не станемо видавати всі секрети нашого виробництва, але можемо сказати, що робота була проведена чимала. Адже ми шукали такий смак, який сподобається всім!
У результаті наші технологи внесли корективи до рецептури цукерки «Ромашка Стимул». Стандарт виготовлення цукерки змінений не був. Все залишилося в рамках того самого стандарту, якого ми дотримуємося у виробництві кондитерських виробів!
Ви ОБОВ’ЯЗКОВО повинні спробувати нашу оновлену «Ромашку Стимул». Цукерка отримала нову форму, оновлений покращений рецепт і новий «одяг»!
Звичайно, ми дуже хвилюємося, але нам результат наших праць дуже подобається! Не видаватимемо всіх секретів, але можемо трохи прочинити завісу таємниці: зараз цукерка має більш насичений смак рому і аромат ванілі, приємну ніжну текстуру. До складу начинки, як і раніше, входить згущене молоко, какао, виноградний бренді (коньяк). ВСЕ!!! Більше ми не розповімо нічого про цю цукерку!!! Купляйте «Ромашку» кондитерської фабрики «СТИМУЛ» та самі оціните її смак.
Зберігши традиційний смак і рецепт улюбленої багатьма цукерки, ми змогли зробити її особливою! Ми робимо все можливе, щоб пишатися результатами своєї роботи. І завжди пам’ятаємо, що у клієнта є вибір.
Спробуйте «Ромашку» від СТИМУЛЇ!
Ці цукерки приносять СПРАВЖНЮ радість!!!)))