СТИМУЛ

кондитерська фабрика

Наш стимул – працювати для Вас і дарувати смак натуральних солодощів!

+38(056)747-00-10 +38(056)747-00-20 stimulsweet@gmail.com

ІСТОРІЯ

Кондитерська фабрика «СТИМУЛ»

Історія Дніпропетровської кондитерської фабрики СТИМУЛ почалася в 1999 році, коли в місті Дніпропетровськ було створено підприємство по виробництву кондитерської продукції. Але якщо говорити про спадкоємність і традиції, то історія фабрики багатше і цікавіше. Так, кондитерська фабрика СТИМУЛ багато в чому стала спадкоємцем традицій Дніпропетровської кондитерської фабрики – концерну «Дніпровські зорі».
Сьогодні в асортименті багато продукції, яку городяни пам’ятають ще з радянських часів: цукерки «Стріла Дніпровська», улюблена желейна «Аркадія», помадно-лікерні цукерки «Столичні», вафельні «Ананасні». Ці цукерки – візитна картка, «свій продукт» міста, по ним взнають Дніпро у всій Україні. Сьогодні дніпропетровська кондитерська фабрика СТИМУЛ національне підприємство, продукція фабрики продається у всіх областях України, представлена в національних і регіональних торгівельних мережах.
Продукція фабрики СТИМУЛ неодноразово ставала лауреатом загальнонаціональних конкурсів і Міжнародних бізнес-форумів. Це підтверджується дипломами і відзнаками: «За випуск ексклюзивної кондитерської продукції з винятковими смаковими властивостями», «За виробництво високоякісних конкурентоздатних кондитерських виробів».