СТИМУЛ

кондитерська фабрика

Наш стимул – працювати для Вас і дарувати смак натуральних солодощів!

+38(056)747-00-10 +38(056)747-00-20 stimulsweet@gmail.com

НОВИНИ

Що їсти під час пісту, якщо бажаєте побалувати себе солодким.

Сьогодні велика кількість людей дотримується посту. Особливо складно дається обмеження в продукції з тваринними інгредієнтами в період Великого Посту, який триває 49 днів (7 тижнів).
Інколи так хочеться з'їсти чогось солодкого, і чим більше ми обмежуємо себе, тим складніше тримати такі обмеження надалі.
Тому сьогодні говоримо про ту кондитерську продукцію, яку можна вживати під час посту, тобто у складі таких солодощів не містяться інгредієнти тваринного походження (молоко, вершкове масло, сироватка, яйця).
Як правило, ті, що дотримуються посту, вибирають сухе галетне печиво або халву. Дійсно, ці продукти можна їсти під час посту. Проте, вибір значно ширший. Так, в асортіменті продукції кондитерської фабрики СТИМУЛ більше 40 позицій, які можна їсти без ризика з’їсти недозволене.
Це і мармелади, і східні солодощі, і вафлі, і навіть цукерки.
Із мармеладів це і «Желейний формовий мармелад», і «Желейний формовий в кокосі», і «ЦИТРУС», і «Фруті»…
Обов’язково зверніть увагу на пісні вафлі з шоколадною начинкою «До Посту», в них також немає продуктів тваринного походження.
Любите рахат-лукум? У нас великий вибір рахат-лукумів з різними смаками: Ванільний, Чайна троянда, Екзотік, Арахісовий з додаванням арахісу… Вибирайте на свій смак, – весь
рахат-лукум теж пісний.
Козінаки – це теж пісна продукція, до того ж в склад входять горіхи, арахіс, насіння – ці продукти так само дуже корисні в період поста.
І, звичайно, цукерки. Вибір цукерок не такий великий, це в основному желейні цукерки: «Компот», «Аркадія», «Сонячний віночок»…
До речі, такі улюблені багатьма цукерки «Гулівер» теж не містять продуктів тваринного походження.
Сподіваємося, що наша продукція допоможе вам урізноманітнити свій раціон в період посту і стане приємним доповненням до чаю або уранішньої кави.
На сторінці Наші партнери ви можете побачити – в яких магазинах і торгівельних мережах можна купити нашу продукцію по всій Україні.
Дотримуйтесь посту правильно та із задоволенням. Запитуйте пісну кондитерську продукцію фабрики СТИМУЛ в магазинах свого міста.