СТИМУЛ

кондитерська фабрика

Наш стимул – працювати для Вас і дарувати смак натуральних солодощів!

+38(056)747-00-10 +38(056)747-00-20 stimulsweet@gmail.com

НОВИНИ

Стріла Дніпровська. Унікальна цукерка з цікавою історією.

Цукерки «Стріла Дніпровська» – візитна картка міста Дніпро. Поряд з печивом «Дніпро» та «Зорі Дніпра» саме ці цукерки везуть як сувенір з нашого міста.
Смачні цукерки в конусах з фольги, з ніжною кремовою начинкою пам’ятають та люблять багато в Україні, але мало хто знає, що у цієї цукерки така ж унікальна та дивовижна історія створення.
Історія цукерок «Стріла» почалася багато років тому на Одеській кондитерській фабриці імені Рози Люксембург (колишня фабрика Крахмальнікова). У ті роки працював там слюсар Григорій Львович Махлес. Саме він придумав агрегат, який вмів «завертати» конуси з гуртків алюмінієвої фольги. Конуси були, а розуміння – «що з ними робити» – не було.
Після цієї технологи виробництва довго думали: яку ж цукерку можна упакувати в ці конуси? І таки придумали !!
Для виробництва цукерки «Стріла» була спроектована спеціальна виробнича лінія, яка так і називається – «Стріла».
Конуси з фольги закріплюються в отвори металевої планки і починають свій шлях. Спочатку в конуси наливався і тут же виливався шоколад, – на стінках всередині конуса залишався тонкий шар шоколадної глазурі. Після цього в конус наливалася ніжна кремова начинка з додаванням вершкового масла та коньяку (виноградний бренді). І виходила неймовірно смачна та ароматна святкова цукерка, яка тут же стала улюбленою.
Після цього метод виробництва цукерки стали застосовувати багато кондитерських фабрик колишнього Радянського Союзу, в тому числі і «Дніпровські зорі» в Дніпропетровську.
Загалом, винахід улюбленої цукерки «Стріла Дніпровська» почалося саме з конуса з фольги. Це той рідкісний випадок, коли упаковка з’явилася набагато раніше продукту.
На фабриці СТИМУЛ виготовляють “Стрілу” за класичним ГОСТІВСЬКИМ рецептом.
Спробуйте ці смачні цукерки, порадуйте своїх близьких сувеніром з Дніпра та розкажіть їм цю історію)).
Для любителів начинки з какао можемо запропонувати цукерку «Стріла Південна».

Запитуйте цукерки «Стріла Дніпровська» і «Стріла Південна» в магазинах та торгових мережах вашого міста.