СТИМУЛ

кондитерська фабрика

Наш стимул – працювати для Вас і дарувати смак натуральних солодощів!

+38(056)747-00-10 +38(056)747-00-20 stimulsweet@gmail.com

НОВИНИ

Цукерки «Столичні» – кондитерська гордість Дніпропетровська.

Нас часто запитують: з чим асоціюється Дніпропетровськ? Що в місті є такого з кондитерки, чого більше немає ніде?
Сьогодні розповідаємо про цукерки «Столичні».
Цукерки «Столичні» – це вічна актуальна класика. Вони були відомі ще в часи тотального радянського дефіциту і вже тоді були рідкими, бажаними і улюбленими цукерками мільйонів.
Говорять, що це були улюблені цукерки генерального секретаря ЦК КПРС Брежнєва. У Москві ці цукерки можна було купити в історичній кондитерській у висотному будинку на Котельнічеській набережній, коштували вони 4 рублі 20 копійок. Цукерки завжди були лише ваговими.
В цей же час в Дніпропетровську цукерки «Столичні» випускала кондитерська фабрика «Дніпровські зорі». Мешканці міста до цих пір пам’ятають кондитерський магазин «Синій птах», в якому вишиковувалася черга у тому числі і за цукерками «Столичні».
«Столичні» – це цукерки-свято, цукерки-захват. Саме вони були обов’язковим дарунком «потрібним людям», вважалися престижними і елітними.
Зараз в Україні цукерки «Столичні» виробляє і Дніпропетровська кондитерська фабрика СТИМУ.
З тих часів фабрика зберегла не лише впізнанну назву улюблених цукерок, але і рецептуру, і складну технологію виробництва. Сьогодні ці цукерки – гордість і візитівка фабрики СТИМУЛ.
«Столичні» – це помадно-лікерні цукерки. Під глазур’ю, в тонкій цукровій скориночці ховається ароматна смачна молочна лікерна начинка.
Технологія виготовлення цукерок «Столичні» досить складна і складається з декількох етапів:
1. Приготування лікерної і помадної мас.
2. Відливання корпусів у формувальний матеріал на основі крохмалю.
3. Вистойка корпусів (2 етапи).
4. Глазурування цукерок.
Технологічний цикл у виробництві цієї цукерки займає майже 2 тижні, саме за цей час утворюється і визріває характерна цукрова скориночка, яка потім покривається глазур’ю. В Україні дуже невелика кількість кондитерських фабрик мають лікерні цехи, тому що виробництво цих цукерок вимагає наявності особливого устаткування і при виробництві використовується велика кількість технологічних операцій, які можуть бути зроблені лише вручну.
Термін придатності цих цукерок всього 45 діб, саме протягом такого часу ароматна лікерна начинка в цукерці залишається рідкою. У лікерну масу не додаються жодні стабілізатори або консерванти, після 45 діб молочний лікер зацукровується.
Складність виробництва, короткий термін придатності – все це абсолютно виправдано. Адже справжні любителі цих цукерок можуть захоплюватися її смаком, знайомим вже не один десяток років.
«Столичні» – це цукерки для справжніх любителів. Смак їх зрозумілий не всім. Вони смакують до чашки ароматної кави в компанії гурманів і цінителів «дорослих» солодощів.
Побалуйте себе справжніми ласощами – цукерками «Столичні» від кондитерської фабрики СТИМУЛ!!!
Запитуйте цукерки «Столичні» в кондитерських магазинах і торгівельних мережах вашого міста.

Konfetu «Stolichnie» fabrika Stimul
Konfetu «Stolichnie» fabrika Stimul
Konfetu «Stolichnie» fabrika Stimul